біпластик лтдУкраїнський виробник

біпластиклтд

Український виробник

Поліетеленова упаковка

Каждый день под рукой, потому что удобно!
Упаковка із поліетилену сьогодні використовується для фасування більшості продуктів харчування, а також продуктів промислового виробництва. Причина популярності поліетилену обумовлена властивостями цього матеріалу, серед яких – герметичність, компактність, естетичність, довговічність, прозорість, вологостійкість. З недавнього часу до цих характеристик можна додати також екологічну безпеку, особливо якщо йдеться про поліетилен, який після використання проходить біорозкладання.
Компанія ТОВ «Біопластик ЛТД» пропонує пакувальну продукцію із поліетилену високої щільності HDPE та низької щільності LDPE. Виробництво здійснюється методом екструзії з полімерів та композицій, які містять пігменти, стабілізатори, антистатичні, ковзні та інші добавки. При цьому використовується сучасна технологічна база та високоякісна сировина. Весь асортимент нашої продукції відповідає ТУ та держстандартам України.
Різновиди нашої пакувальної продукції:

— Рекламі, «майка», «банан»
— Фасовочні  (не в рулонах)
— Для транспортування

— Термозбіжна (створення нових кейсів для зручного транспортування води, пива тощо)
— «Рукав»
— «Напіврукав» (п/рукав)
— «Полотно»

Різновиди нашої пакувальної продукції:
***Примітка: У нас можна замовити виготовлення нестандартної упаковки. Відповідно до вимог та побажань клієнта розробляється індивідуальна технологічна карта, а потім виготовляється продукція з дотриманням зазначених там допусків.
Скористайтеся перевагами поліетилену – пакувального матеріалу №1!