біпластик лтдУкраїнський виробник

біпластиклтд

Український виробник

Переработка вторичного сырья

Екологічна безпека плюс економічна вигода!
Поширення технологій рециклінгу вторинних полімерів уможливило виробляти якісну та доступну за вартістю сировину. За своїми властивостями ця сировина близька до параметрів первинного матеріалу, тобто її можна ефективно використовувати для виготовлення широкого переліку продукції.

Компанія ТОВ «Біопластик ЛТД» має в своєму розпорядженні інноваційну технологічну базу для рециклінгу полімерних відходів. Ми надаємо низку послуг з переробки вторинних полімерів: дроблення твердих пластиків, поліетилену, агломерація та грануляція сировини. Наша компанія пропонує на продаж такий сировинний продукт, як гранула вторинна (вторсировина)
Після кількох стадій обробки вихідного матеріалу від забруднень (піску, металу, паперу та ін.) з використанням передового обладнання досягається найвищий ступінь очищення. Отримані в результаті вторинні гранули немає сторонніх запахів і включень. При необхідності, вторсировину можна модифікувати відповідно до побажань замовника та довести його до певних фізико-механічних показників.

Продукція, що виготовляється з вторинної полімерної гранули:
  • Труби для газо- та водопостачання, фітинги, шланги.
  • Ємності, контейнери, ящики
  • Різні види плівки, упаковка
  • Кришки та ковпаки
  • Кабельна ізоляція, корпуси електроприладів, комплектуючі деталі
  • Полімерпіщана черепиця, руберойд, пінополістирольні плити
***Примітка: Продукція може вироблятися повністю з вторинних гранул або з додаванням первинної сировини у співвідношенні, що визначається областю використання готового продукту та вимогами до нього.

Вместо решения проблемы утилизации
полимерам можно дать «вторую жизнь»!