біпластик лтдУкраїнський виробник

біпластиклтд

Український виробник

Флексографічний друк

Флексодрук забезпечує
впізнаваність та презентабельність продукту!
Пакети та пакувальна плівка – це і широко використовуваний продукт, і матеріал, придатний для друку. Для нанесення написів, логотипів та графіки на гнучкі поверхні (поліетилен, тонкий папір, фольгу, поліпропілен) застосовується флексографія. Дана технологія передбачає використання специфічних швидковисихаючих фарб, які лягають на основу надтонким шаром, і «кліше» (еластичних форм), що виготовляються для кожного кольору окремо.
Компанія ТОВ «Біопластик ЛТД» надає послуги друку шляхом флексографії з використанням самої інноваційної апаратури. Оскільки значною складовою флексодруку є якість поліетиленової плівки, клієнтам пропонується матеріал власного виробництва «Біопластик ЛТД». Так вдається на 100% забезпечити бездоганний вид виробів та їх відмінні експлуатаційні параметри. Крім поліетилену, ми здійснюємо друк на поліпропілені та папері.
Флексографічний друк дозволяє отримувати:
  • Пакети для покупок різної конфігурації з декоративними зображеннями та написами
  • Рекламні аксесуари з поліетилену та інших гнучких матеріалів
  • Брендовану поліетиленову упаковку (пакети «майка», «петля» та «банан» з логотипом)
***Примітка: Запрошуємо до партнерства підприємців, які бажають налагодити власний бізнес, пов'язаний із флексодруком. Наша компанія здійснює продаж машин та приставок до екструдерів для флексодруку. У наші послуги входить монтаж, налагодження, стартовий запуск та техобслуговування даної апаратури.

Воспользуйтесь доступным, простым и эффектным способом печати!