біпластик лтдУкраїнський виробник

біпластиклтд

Український виробник

Обладнання

Производство полиэтиленовой продукции –
это бизнес с большими перспективами!
Придбання обладнання для виготовлення упаковки з поліетилену може започаткувати успішну підприємницьку діяльність. Цей вид продукції стабільно затребуваний вітчизняному ринку. З появою технологій, що забезпечують безпечну утилізацію, переробку або біорозкладання поліетилену, цей матеріал втратив свій головний недолік – він уже не є фактором забруднення навколишнього середовища.
Серед напрямків діяльності компанії ТОВ «Біопластик ЛТД» – продаж технологічного обладнання для виробництва поліетиленової упаковки, монтаж верстатів та виробничих ліній, сервісне обслуговування та ремонт апаратури, а також надання консультацій щодо розвитку бізнесу у цій сфері. Наше обладнання передбачає отримання полімерного продукту шляхом екструзії (видування), а також – багатошарової співекструзії. Також ми надаємо нашим клієнтам можливість запустити такий технологічний процес як вторинна переробка полімерних відходів, забезпечуючи постачання необхідного обладнання.
В нашому асортименті нове та б/в обладнення:
  • Екструзійне обладнання
Екструдери для виготовлення плівок («рукав», «п/рукав», «полотно», «термоусадка») та комплектуючі (голова, шнек тощо)

 

  • Пакеторобне обладнання
Зокрема - пакеторобні машини для виготовлення пакетів "майка", "банан". Машини для виробництва різноманітних пакувальних пакетів

 

  • Лінії для переробки вторинних полімерів
Гранулятори (забезпечують повний процес переробки вторинного матеріалу, який включає дроблення, миття і власне грануляцію), агломератори, дробарки для подрібнення великих полімерних виробів

 

  • Обладнання для флексографічного друку

***Примітка: Обладнання, яке ми пропонуємо, виготовлене в Китаї та відрізняється оптимальним співвідношенням ціна – якість. Деякі машини перевірені в роботі на нашому виробництві, тому ми можемо їх рекомендувати клієнтам з повною впевненістю у відсутності проблемних моментів.

Технічна перевірка та запуск обладнання здійснюється без оплати.
Починайте свій шлях до успіху у бізнесі з полімерного виробництва!