біпластик лтдУкраїнський виробник

біпластиклтд

Український виробник

Про нас

ТОВ «Біопластик ЛТД» – екологічні технології
у виробництві поліетиленової продукції!
Компанія ТОВ «Біопластик ЛТД» займається просуванням на вітчизняний ринок продукції з поліетилену, технологій та обладнання, що відповідають новим міжнародним стандартам якості та екологічної безпеки. З моменту свого створення компанія взяла курс на популяризацію та розповсюдження методик виробництва біорозкладного поліетилену, будучи офіційним дистриб'ютором продукції канадської компанії Environmental Technologies INC (EPI) – оксо-біорозкладних добавок для полімерів.
Напрямки діяльності:
  • Виробництво
Упаковка та тара з поліетилену: пакети «майка», пакети фасувальні, пакети «банан», пакети «петля», поліетиленові мішки, плівка в рулонах «рукав», плівка в рулонах «напіврукав» (п/рукав), плівка в рулонах полотно , плівка-термозбіжна.
  • Продаж
Обладнання для виготовлення поліетиленової упаковки: екструдер, машина, що б'є, пакеторобна машина, флексодрукарська машина.
Сировина для виготовлення поліетиленової упаковки: гранула вторинна (вторсировина), модифікуюча добавка, добавка, що забезпечує біорозкладання.
  • Друк
Флексодрук на поліетилені, папері, поліпроіпілені: нанесення логотипів, графічних зображень, рекламних слоганів та інших написів.
ВАЖЛИВО! Вся наша продукція виробляється із сировини високої якості, завжди відповідає ТУ та держстандартам України. Пакування для продуктів фізіологічно нейтральне, не змінює смакових властивостей, не містить шкідливих домішок.
Пропонуємо нашим партнерам:
  • Постачання якісної упаковки для продуктів харчування, а також продуктів промислового виробництва
  • Виготовлення упаковки та тари за індивідуальним замовленням
  • Розробку полімерних композитів з технічного завдання
  • Монтаж та запуск обладнання для виготовлення продукції методом екструзії
  • Консультації з розвитку бізнесу у сфері виробництва поліетиленової упаковки
Девіз нашої компанії:

«Впроваджуємо нові технології – робимо навколишній світ безпечнішим»

Сучасні технології дозволяють виготовити поліетилен, який вже не буде фактором забруднення довкілля. Насамперед, йдеться про такі технології, як застосування оксо-біорозкладних добавок, а також переробка пластикової упаковки та тари на вторинну сировину. Компанія ТОВ «Біопластик ЛТД» не тільки використовує обидві ці технології, а й займається їх розповсюдженням серед вітчизняних підприємців.
Партнерство з нами – це нові можливості для найвигіднішого бізнесу!